Föremål som liknar Signerad E B
6261 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 30 januari 2023
8415 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 20 september 2021
6118 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 4 mars 2019
4508 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2018
1333 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 19 november 2018
8001 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 20 augusti 2018
6054 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 maj 2016
2294 Oljemålning
Signerad E Bergqvist, 74x97
Såld: 150 kr
Såldes den 29 februari 2016
2293 Oljemålning
Signerad E Bergqvist, Vinterlandkap, 59x86
Såld: 100 kr
Såldes den 29 februari 2016