3131 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 10 januari 2022 -
9259 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad 1947, ca 29x20 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019 -
4054 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 december 2018
8081 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018 -
2402 Oljemålning
signerad 1947, vid gatuhörn, 56x43
Såld: 600 kr
Såldes den 24 november 2014 -
1743 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 9 december 2013
1514 Oljemålning
Haavs Johnsson, Gatumotiv, signerad 1947, 45x50
Såld: 700 kr
Såldes den 25 februari 2013