8061 Skål
Såld: 200 kr
Såldes den 11 december 2023 -
9328 Vas
Såld: 1.400 kr
Såldes den 11 april 2022 -
2081 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 februari 2019
8036 Litografisk af..
Såld: 500 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
6036 Oljemålning
Siri Rathsman (1895-1974), signerad -55, duk, 80x 65
Såld: 5.200 kr
Såldes den 1 december 2014 -
1480 Oljemålning
Tage Nilsson, vcinterbld, signerad -55, 32x39
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012
8336 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 9 april 2012 -
5216 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2011 -
2915 Oljemålning
Signerad -55, Motiv från Nordafrika, 61x53
Såld: 100 kr
Såldes den 9 november 2009