Föremål som liknar Signerad
2121 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2147 Olja & collage
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5301 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2083 Skulptur
Såld: 4.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5046 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024
2132 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
4089 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2017 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2095 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024