Föremål som liknar Signerad
6664 Papperskonst
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6399 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6006 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6049 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
1019 Vas
Orrefors expo. Signerad NU 50-54. Höjd: 23 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6268 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6618 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6444 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
3048 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026