Föremål som liknar Signerad
6334 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6232 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6571 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6350 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6507 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6718 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6351 Färglitografi/..
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6484 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6664 Papperskonst
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026