Föremål som liknar Signerad
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5031 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2093 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2145 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2056 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2066 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 juni 2024