Föremål som liknar Signerad
9233 Collage
Såld: 350 kr
Såldes den 11 november 2024
9370 Broderitavla
Såld: 300 kr
Såldes den 11 november 2024
9195 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 11 november 2024
9140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2024
9373 Etsningar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 november 2024
9076 Vas
Såld: 600 kr
Såldes den 11 november 2024
9340 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 11 november 2024
8072 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 11 november 2024
9353 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 11 november 2024