8099 Oljemålningar
2 st, Sign Ring, 1950-tal, 12x40
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 maj 2009 -
8096 Pasteller
2 st, Sign Ring, 30x40
Såld: 500 kr
Såldes den 11 maj 2009 -
7482 Färglitografi
Sign Ringquist -82, 4/210, 39x52
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2008
Föremål som liknar Sign Ring
- Träfflista
- alla
- Visa alla