Föremål som liknar Sign J

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 3157 Gardiner
    Såld: 400 kr

    Såldes den 3 juni 2024
  • 4412 Siluettavlor
    Såld: 150 kr

    Såldes den 22 april 2024
  • 6333 Halskedja
    Såld: 700 kr

    Såldes den 4 juli 2022
  • 9433 Akvarell
    Sign J Van Couver, bergsfors, 26x17 cm. Signerad
    Såld: 300 kr

    Såldes den 30 september 2019
  • 7370 Blandteknik
    Såld: 350 kr

    Såldes den 16 september 2019
  • 1146 Oljemålning
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 augusti 2019