Föremål som liknar Sign
2001 Färglitografi
Såld: 5.800 kr
Såldes den 18 november 2024
2051 Silkscreen
Såld: 5.400 kr
Såldes den 18 november 2024
2094 Färglitografi
Såld: 7.600 kr
Såldes den 18 november 2024
9058 Röllakan
signerad BC, 145x200 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024
3097 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 18 november 2024
2090 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 18 november 2024
2010 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 18 november 2024
3227 Skulptur
Mor med barn, otydlig signatur, gips. Höjd: 46 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024
3183 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2024