Föremål som liknar Sign
6049 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
1019 Vas
Orrefors expo. Signerad NU 50-54. Höjd: 23 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6268 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6618 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6444 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
3048 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
4151 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
5181 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 december 2025
4502 Skulptur
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 december 2025