8421 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 3 april 2023 -
6482 Oljemålning
Sigfrid Grimma. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
4386 Oljemålning
Sigfrid Grimma, Tågkupé, 91 x 122
Såld: 850 kr
Såldes den 20 oktober 2008
4548 Oljemålning
Sigfrid Grimma, På Cabaré, 92 x 122
Såld: 750 kr
Såldes den 20 oktober 2008 -
4381 Oljemålning
Sigfrid Grimma, Julgran, 121 x 94
Såld: 700 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
7323 Oljemålning
Sigfrid Grimma, 92x122
Såld: 200 kr
Såldes den 20 februari 2006
2218 Oljemålningar
2st, Sigfrid Grimma, 32x26
Såld: 350 kr
Såldes den 20 december 2004