6528 ADVERTISING SIGN
Sibylla Korv, old, height: 45 längd: 113 cm,
Sold: SEK 1200
Sold den 25 maj 2015 -
5212 PHOTOGRAPHS
Sold: SEK 1600
Sold den 17 september 2012 -
8865 PORCELAINE PIC..
Sold: SEK 5500
Sold den 28 mars 2011
4054 Fotografi
Prinsessan Sibylla, Signerad, 1936
Sold: SEK 800
Sold den 4 december 2006 -
2453 OIL PAINTING
Sibylla, Holländsk mästare 16-1700-tal. 35x26
Sold: SEK 16800
Sold den 29 augusti 2005