Föremål som liknar Shoichi Hasegawa
6101 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 29 januari 2024
8210 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juli 2023
6461 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 20 mars 2023
7129 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 februari 2023
3167 Färgetsning
Såld: 450 kr
Såldes den 16 augusti 2021
8557 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 19 juli 2021
8590 Färgetsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 mars 2021
6119 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 1 juni 2020
1223 Färgetsning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 augusti 2019