3489 Gravyr
"Shakspeare", motivet: 46x60 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 8 januari 2018 -
3046 Tavlor + böcker
36 tavlor & 3 böcker, William Shakspeare
Såld: 350 kr
Såldes den 22 september 2014 -
3358 Kopparstick
Shakspeare- motiv mm 50x37
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2013
8472 Gravyr
"Shakspeare", 1795, engraved by J. P Simon63x45
Såld: 150 kr
Såldes den 12 november 2012 -
3688 Gravyr
Såld: 450 kr
Såldes den 23 maj 2011 -
7323 Etsningar
2 st, 1800-tal, Shakspeare, 57x43+ 52x40
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 maj 2010
1466 Kopparstick
Shakspearescen, 31x42
Såld: 100 kr
Såldes den 14 september 2009 -
4523 Gravyrer
3 st, Shakspeare, 1800-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2006 -
3569 Gravyrer
3 st, Shakspeare, 1800-tal
Såld: 700 kr
Såldes den 13 mars 2006