3052 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 11 december 2023 -
6449 Akvarell
Sara Adolfson, Träd, Signerad, 45x37
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2019 -
6443 Akvarell
Sara Adolfson, landskap, signerad, 32x23 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2019
6439 Akvarell
Sara Adolfson, blomsterstilleben, signerad, 45x36
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2019 -
8537 Oljemålning
Sara Adolfson, "Café", Monogramsignerad, 35x34
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2018 -
8477 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 november 2018
8476 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 november 2018 -
8475 Oljemålningar
Såld: 300 kr
8496 Oljemålning
Sara Adolfson, träd, monogramsignatur. 72x55
Såld: 200 kr
Såldes den 19 november 2018