2368 Oljemålning
1700-/1800-tal, Samtalande män. Olja på pannå, 38x31
Såld: 400 kr
Såldes den 3 september 2018 -
4518 Oljemålning
Adrian van Arkel (1924-2006), Samtalande män, 32x40
Såld: 1.900 kr
Såldes den 6 november 2017 -
5001 Oljemålning
Såld: 12.000 kr
Såldes den 8 augusti 2011
5258 Oljemålning
Signerad. 1800-tal, Frankrike, samtalande män, 34x41
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 november 2009 -
5219 Oljemålning
Bjerke, samtalande män, 65x70
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2009