4412 Oljemålning
Såld: 6.400 kr
Såldes den 28 januari 2013 -
3077 Oljemålning
1800-tal, Samtalande kvinnor, 48 x 38
Såld: 450 kr
Såldes den 12 september 2011 -
1081 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 september 2010
Föremål som liknar Samtalande kvinnor
- Träfflista
- alla
- Visa alla