7127 Teckning
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juli 2017 -
5381 Oljemålning
C M Lindquist, Samepojke, signerad, 61x50
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
1176 Akvarell
G Hägg, samepojke, 31x19
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2011
3374 Färglitografi
PN Skum, Samepojke & renar, 30 x 40
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 juni 2008 -
7027 Akvarell
"Samepojke i päls Jokkmokk 1958" Pelle Åberg, 51x42
Såld: 5.500 kr
Såldes den 6 augusti 2007 -
4137 Blandteknik
Sign G W, Samepojke, 72x45
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2002