Föremål som liknar Sören Viberg
8152 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
3089 Rödkrita
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2022
1616 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 november 2020
1615 Oljemålning
2 st, Sören Viberg. Signerad. Olja på pannå, 23x58cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 november 2020
4672 Oljemålningar
3 st, Sören Viberg, Gotland, 24x34
Såld: 500 kr
Såldes den 6 november 2017
3159 Oljemålning
Sören Viberg, Gotland, 21x30
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2017
6499 Oljemålningar
2 st. Sören Viberg, Gotlandsmotiv, 25x34 + 23x58
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2013
7078 Oljemålning
Sören Viberg, Gotland, 23x58
Såld: 100 kr
Såldes den 31 januari 2011
4309 Oljemålning
Sören Viberg, Gotland, 35x25
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2010