Föremål som liknar Söder
4089 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
7024 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 13 maj 2024
8072 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
2026 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 februari 2024
2008 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 19 februari 2024
7284 Oljemålningar
Såld: 1.700 kr
Såldes den 12 februari 2024
6137 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2024
3008 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 11 december 2023
6101 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 27 november 2023