Föremål som liknar Ryssland
7334 Teskedar
12 st, Ryssland. Längd: 10 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 september 2024
7277 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 september 2024
6209 Skedar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 september 2024
6207 Kaffe
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 september 2024
4060 Skrin
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 augusti 2024
4069 Bägare
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 augusti 2024
8323 Cigarettetui
Såld: 3.600 kr
Såldes den 5 augusti 2024
8265 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 juli 2024
8095 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 29 juli 2024