Föremål som liknar Rya
1028 Kandelabrar
Såld: 70.000 kr
Såldes den 28 oktober 2024
5012 Fotografi
Såld: 250 kr
Såldes den 14 oktober 2024
6206 Färgkrita
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
9075 Ryamattor
2 st, 1950-tal, "Marks-rya", 108x140 - 110x162 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2024
4196 Serigrafier
Såld: 600 kr
Såldes den 13 november 2023
5075 Matta
Ryamatta, 160x230 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 2 oktober 2023
7081 Matta
Ryamatta 83x133cm
Såld: 500 kr
Såldes den 4 september 2023
4266 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 5 juni 2023
9144 Mapp
Såld: 1.700 kr
Såldes den 10 april 2023