Föremål som liknar Rune Jansson
6189 Blandteknik
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 september 2024
6191 Färgkrita
Såld: 800 kr
Såldes den 2 september 2024
7498 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juli 2022
9387 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 20 december 2021
6057 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2020
4135 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 25 maj 2020
9405 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019
8164 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2019
1032 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 24 september 2018