4124 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
5123 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 8 mars 2021 -
9184 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 30 mars 2020
6356 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
2547 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 2 oktober 2017 -
7425 Akvarell
Rudolf Carlborg, Gamla Klara, signerad. 1943, 35x32
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2017
7424 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
9319 Akvarell
Rudolf Carlborg, 1949, Tandläkaren, 35x31
Såld: 1.700 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
6299 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2013