7120 Gravyr
Såld: 200 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
6630 Gravyr
Såld: 250 kr
Såldes den 15 mars 2021 -
6466 Kopparstick
Rosersbergs slott, motivet: 29x33
Såld: 150 kr
Såldes den 18 december 2017
5615 Grafiskt blad
Rosersbergs slott, motivet: 28x32
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2017 -
3072 Grafiskt blad
Rosersbergs Slott, 27x33
Såld: 100 kr
Såldes den 12 juni 2017 -
8098 Ram
1800-tal, Trasig oljemålning med Rosersbergs slott
Såld: 600 kr
Såldes den 4 juli 2016
8465 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2013 -
4106 Etsning
+ Gravyr, Rosersbergs slott, 21x34 + 22x35
Såld: 500 kr
Såldes den 10 september 2012 -
2424 Stentryck
Rosersbergs slott, 33x43
Såld: 700 kr
Såldes den 21 januari 2008