Föremål som liknar Rook
2111 Dopsked
Såld: 500 kr
Såldes den 29 maj 2023
7368 Byrå
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 februari 2023
7323 Bokhyllor
Såld: 3.600 kr
Såldes den 6 februari 2023
8111 Skåp/hylla
Såld: 2.400 kr
Såldes den 8 februari 2021
2247 Oljemålning
Krook, signerad. -30, Dansös. Olja på duk, 64x46 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 26 augusti 2019
7497 Oljemålning
F E Brookes, bro, duk, 51x77
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 mars 2018
9342 Modellbilar
32 st, bland annat Brooklin
Såld: 2.800 kr
Såldes den 5 februari 2018
6633 Modellbilar
22 st, bland annat Brooklin
Såld: 3.200 kr
Såldes den 18 december 2017
6636 Modellbilar
22 st, bland annat Brooklin
Såld: 2.600 kr
Såldes den 18 december 2017