6326 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2022 -
7524 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2022 -
4319 Akvarell
Såld: 3.800 kr
Såldes den 13 juli 2020
8282 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 februari 2020 -
9502 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
7479 Färglitografier
Roland Jonsson, Fåglar, Motivet: 40x50
Såld: 500 kr
Såldes den 4 juni 2018
2365 Akvarell
Roland Jonsson, -80, Änder, 37x49
Såld: 800 kr
Såldes den 5 juni 2017 -
3193 Färglitografi
Roland Jonsson, 102/230, motivets mått: 39x49
Såld: 450 kr
Såldes den 12 augusti 2013