Föremål som liknar Robert Högfeldt
7079 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
5145 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 26 augusti 2024
4154 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4155 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
6437 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 18 mars 2024
7285 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 5 februari 2024
8104 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 18 december 2023
8090 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 11 december 2023
9425 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 6 november 2023