Föremål som liknar Rico
4061 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
7466 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 25 mars 2024
3044 Oljetryck
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2023
6147 Batiktavla
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
3163 Telefonsvararare
Såld: 100 kr
Såldes den 17 april 2023
6500 Bordstelefoner
2 st, Kobra, Ericofon, grön / röd. Höjd: 21 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 december 2022
2103 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 november 2022
7234 Bordstelefon
Ericofon/Cobra. Höjd: 21 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 31 oktober 2022
7133 Bordstelefon
Kobra, Ericofon, gul. Höjd: 21 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 31 oktober 2022