Föremål som liknar René Guilleminot
7282 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 28 mars 2022
9492 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 30 april 2018
1259 Färglitografi
René Guilleminot (1900-1975), osignerade, ca 100 st
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2017
1258 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 1 maj 2017
7206 Oljemålning
René Guilleminot (1900-1975), Picknick, 27x41
Såld: 600 kr
Såldes den 17 april 2017
7205 Oljemålning
René Guilleminot (1900-1975), Parad, 23x67
Såld: 900 kr
Såldes den 17 april 2017
7373 Oljemålning
René Guilleminot (1900-1975), Gatuvy, 45x37
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 april 2017
8195 Oljemålning
René Guilleminot (1900-1975), Skidbacke, 24x41
Såld: 500 kr
Såldes den 10 april 2017
7170 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 april 2017