Föremål som liknar Religiösa motiv
5077 Kopparstick
Såld: 3.400 kr
Såldes den 17 oktober 2022
4173 Relieftavlor
2 st, Metall, religiösa motiv, 25x40 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2018
9242 Oljemålningar
2 st, Religiösa motiv, olja på pannå, motivet: 68x42
Såld: 700 kr
Såldes den 5 februari 2018
4515 Gravyrer
Såld: 450 kr
Såldes den 2 oktober 2017
1279 Grafiska blad
3 st, Halmstadsgruppen, Religiösa motiv, i mapp
Såld: 300 kr
Såldes den 14 augusti 2017
9290 Väggrelief
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2017
2264 Skolplanscher
6 st, Religiösa motiv
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2015
5416 Etsningar
2 st, Religiösa motiv, motivet: 25x35
Såld: 100 kr
Såldes den 18 maj 2015
9723 Gravyrer
2 st, efter Albrecht Dürer, religiösa motiv, 26x21
Såld: 1.900 kr
Såldes den 27 april 2015