4028 Vägglampa
1950-tal, "Reduce", Ställbar
Såld: 400 kr
Såldes den 21 maj 2018 -
7225 Väggbonad
Sydsverige 1800-talets 1:a hälft, 27x107 (reducerad)
Såld: 2.500 kr
Såldes den 5 november 2007 -
3004 Tekke
Såld: 10.000 kr
Såldes den 8 maj 2006
1036 Bachtiari
Såld: 9.000 kr
Såldes den 7 mars 2005