Föremål som liknar Rastande sällskap
1005 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 27 november 2023
4045 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 april 2023
4025 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 april 2021
9441 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 11 mars 2019
8196 Oljemålning
Såld: 4.600 kr
Såldes den 11 juni 2018
2019 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 26 mars 2018
5132 Oljemålning
1700-/1800-tal, Rastande sällskap, Pannå, 36x45
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 januari 2018
2041 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Rastande sällskap, 35x48
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 oktober 2017
5147 Oljemålning
Nikolski, rastande sällskap, signerad, 1918, 24x34
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 januari 2015