Föremål som liknar Ragnhild Nordensten
3133 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 april 2021
7173 Linoleumsnitt
Såld: 200 kr
Såldes den 8 juni 2020
4467 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 1 juli 2019
8047 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 maj 2018
5014 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2017
6178 Blandteknik
Ragnhild Nordensten (1888-1951), Sverige. 1971,68x95
Såld: 300 kr
Såldes den 27 november 2017
1070 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 23 oktober 2017
7612 Akvarell
Ragnhild Nordensten, 1934, Fjäll, 21x28
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2017
6530 Oljemålning
Ragnhild Nordensten, 1944, 32x40
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 mars 2017