9377 Blyerts
Ragnar Kempe, Sjömän, 10x15 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 augusti 2019 -
2018 Blandteknik
Ragnar Kempe, barn, 1940-tal, 47x32
Såld: 450 kr
Såldes den 11 februari 2019 -
2020 Blandteknik
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 februari 2019
2019 Blandteknik
Ragnar Kempe, Barn i rokokokläder, signerad, 17,5x27
Såld: 600 kr
Såldes den 4 februari 2019