Föremål som liknar R Olsson
8258 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 september 2023
7173 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 28 augusti 2023
7500 Pall
design: Per Olsson, plast, 1970-tal. Höjd: 47cm
Såld: 300 kr
Såldes den 28 mars 2022
6455 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 augusti 2021
6334 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 maj 2021
2135 Oljemålning
Signerad R Olsson, -62, stol, 73x55. Olja på duk
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019
2104 Akvarell
E R Olsson, södermotiv, Signerad. Motivet: 25x37
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019
9448 Oljemålning
R Olsson, Stol, 73x55
Såld: 500 kr
Såldes den 28 mars 2016
7231 Oljemålning
Ingmar Olsson, landskap, 24x33
Såld: 100 kr
Såldes den 3 oktober 2011