9198 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 11 april 2022 -
5283 Oljemålning
R Hansen. Signerad, hönsgård. Olja på duk, 54x45cm
Såld: 500 kr
Såldes den 18 januari 2021 -
6248 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 oktober 2017
2369 Oljemålning
Asor Hansen, Hamn, signerad, -91, 40x43
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 september 2016 -
3632 Oljemålning
Andr Hansen, Fjällandskap, på duk, 45x70
Såld: 100 kr
Såldes den 30 april 2012 -
4488 Oljemålning
Sign Kr Hansen, Sekelskifte 46x65
Såld: 550 kr
Såldes den 17 mars 2008
4386 Litografi
Aage Sikker Hansen -45, 45x32
Såld: 650 kr
Såldes den 14 januari 2008 -
8794 Blyerts
Sokker Hansen, nakenstudie, 37x30
Såld: 250 kr
Såldes den 24 september 2007