8149 Oljemålning
Signerad R Hagman "från Hötorget", 46x16
Såld: 100 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
4078 Färglitografi
R Hagman, 183/360, 30x60
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2011 -
2650 Oljemålning
R Hagman, sydländskt torg, 52x77
Såld: 2.500 kr
Såldes den 8 oktober 2007
Föremål som liknar R Hagman
- Träfflista
- alla
- Visa alla