Föremål som liknar Rådhus
2042 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 21 november 2022
1004 Blandteknik
Såld: 50.000 kr
Såldes den 31 oktober 2022
6409 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
4400 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 januari 2022
6229 Fiskbestick
Såld: 300 kr
Såldes den 5 juli 2021
9100 Fiskbestick
Såld: 700 kr
Såldes den 24 maj 2021
6079 Etsning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 5 november 2018
8032 Blandteknik
Carl Schubert, Rådhuset, Stockholm, 1934,44x32
Såld: 300 kr
Såldes den 20 augusti 2018
9236 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 april 2018