3110 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 7 augusti 2023 -
9107 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 5 februari 2018 -
8332 Färgetsningar
Såld: 800 kr
Såldes den 1 september 2014
6359 Färglitografi
Vincent Haddeley, 46/120, Rävjakt, 19x29
Såld: 200 kr
Såldes den 25 augusti 2014 -
1102 Färggravyr
efter Gilbert, Rävjakt, England, 55x30
Såld: 100 kr
Såldes den 15 februari 2010 -
7396 Oljemålning
Curt Heyden, "Rävjakt" 82x71
Såld: 2.600 kr
Såldes den 5 november 2007
4108 Färglitografi
Rävjakt, 37 x 62
Såld: 300 kr
Såldes den 3 september 2007 -
8799 Oljemålning
Såld: 4.300 kr
Såldes den 23 januari 2006 -
1048 OLJEMÃ…LNING
1800-tal, okänd konstnär, Rävjakt, 30 x 38, (sk)
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2001