1050 TRAY
Sold: SEK 2600
Sold den 30 januari 2012 -
3104 GRAPHITE DRAWING
Sold: SEK 800
Sold den 4 april 2011 -
3238 Rölakanmatta
Portugisisk, sign.A.K, 140x200 (fläckig på ena sidan)
Sold: SEK 300
Sold den 29 januari 2007
8130 Rölakanmatta
Portugisisk, signerad. 190x280 (solkig)
Sold: SEK 400
Sold den 25 september 2006