Föremål som liknar Portal
6276 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
9042 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2023
2006 Skulptur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 mars 2023
2217 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 21 juni 2021
7062 Oljemålning
Såld: 156.000 kr
Såldes den 14 december 2020
7005 Akvarell
K Bergqvist, Portal, signerad, 46x61
Såld: 100 kr
Såldes den 21 januari 2019
8277 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 1 oktober 2018
2323 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2018
1470 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, portal, 40x30
Såld: 800 kr
Såldes den 7 maj 2018