9584 Akvareller
5 st, Podkoritov, Ryssland, Fågelmotiv, 14x20 - 23x17
Såld: 450 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
6191 Akvarell
V Podkoritov, Fåglar, signerad. 24x18
Såld: 150 kr
Såldes den 12 november 2018
Föremål som liknar Podkoritov
- Träfflista
- alla
- Visa alla