6381 Oljemålning
Nino, Pigalle, Paris. Olja på duk, signerad, 22x31 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020 -
8152 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
9538 Golvvas
1950-tal, "Pigalle", höjd: 42
Såld: 600 kr
Såldes den 24 februari 2014
8515 Oljemålning
Merio Ameglio, 'Place Pigalle', 1932, 22 x 27
Såld: 2.400 kr
Såldes den 9 september 2013 -
8319 Oljemålning
S Sinde, Paris, Place Pigalle, 27x50
Såld: 150 kr
Såldes den 29 mars 2010