4381 Akvarell
Pietro Dalla-Santa (1931-2002), 61x42
Såld: 950 kr
Såldes den 22 november 2010 -
6221 Oljemålning
Pietro Dalla-Santa (1931-2002), sjölandskap, 18x23
Såld: 100 kr
Såldes den 14 juni 2010 -
4643 Färglitografi
Pietro Dalla-Santa 1982, varv, 40x55
Såld: 100 kr
Såldes den 1 mars 2010
2200 Färglitografi
Pietro Dalla-Santa (1931-2002), bro, 38 x 53
Såld: 100 kr
Såldes den 21 december 2009 -
5609 Färglitografi
Pietro Dalla-Santa (1931-2002), 65x46
Såld: 350 kr
Såldes den 23 november 2009 -
4119 Färglitografi
Pietro Dalla-Santa (1931-2002), PT, 62x43
Såld: 200 kr
Såldes den 23 november 2009
5026 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 1 september 2008