5330 Etsning
Pieter Qvast 1600-tal, måltid, 21x17
Såld: 500 kr
Såldes den 1 september 2008 -
5325 Etsning
Pieter Qvast 1600-tal, tiggare, 20x16
Såld: 500 kr
Såldes den 1 september 2008
Föremål som liknar Pieter Qvast 1600-tal
- Träfflista
- alla
- Visa alla