Föremål som liknar Philip von Schantz
2036 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 maj 2024
2003 Färglitografi
Såld: 10.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2094 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 22 april 2024
8116 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 8 april 2024
6096 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 mars 2024
5154 Färglitografi
Såld: 4.000 kr
Såldes den 22 januari 2024
5169 Färglitografi
Såld: 8.200 kr
Såldes den 22 januari 2024
2049 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023
2065 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 november 2023