7064 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 27 januari 2020 -
7063 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 27 januari 2020 -
2047 Oljemålning
Peter Czerniak, komposition, signerad, -65, 43x75
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2016
4431 Akvarell
Peter Czerniak, lokal, motivet: 35 x 25
Såld: 300 kr
Såldes den 13 juli 2015